Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,
od dnia 25 maja 2020r zgodnie z Rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14.05.2020r nasza szkoła planuje otwarcie zajęć dla klas 1-3, oddziałów przedszkolnych, konsultacji dla klas 8 (od 25.05.2020) i konsultacji klas 4-7 (od 01.06.2020r).
W załączeniu zamieszczone zostały szczegółowe informacje dla Rodziców i Opiekunów poszczególnych klas i oddziałów przedszkolnych.
W załączeniu znajduje się również WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCA ZAPOBIEGANIA  I  PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19 NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. UNII EUROPEJSKIEJ W PRZYWIDZU.
Proszę o zapoznawanie się z załączonymi informacjami.
Niezmiernie cieszymy się na powrót dzieci do szkoły i oddziałów przedszkolnych, dołożymy wszelkich starań, by był on w pełni bezpieczny.

Magda Dryll
Dyrektor Szkoły Podstawowej um. Unii Europejskiej w Przywidzu