Informacja dotycząca Rekrutacji:

Drodzy Rodzice, Opiekunowie

W dniach 30-31 marca 2020r w godzinach od 9.00 do 13.00 dla Tych z Państwa, którzy nie mają możliwości przesłania  dokumentów rekrutacyjnych drogą elektronicznych, ze względu na stan epidemii dla Państwa i Naszego bezpieczeństwa uruchomiliśmy „bezpieczną strefę” w Szkole Podstawowej im. Unii Europejskiej w Przywidzu ul. Szkolna 1 przy wejściu od strony sali gimnastycznej i hali, gdzie można będzie na miejscu wypełnić i pozostawić, lub tylko już wypełnione dokumenty pozostawić,  bez bezpośredniego kontaktu z pracownikami placówki.

W korytku znajdują się dokumenty na rok szkolny 2020/2021

Wypełnione dokumenty proszę wrzucić do zamykanego pojemnika.

Jednocześnie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 58/682 54 18 w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Magda Dryll