Zarządzenie

Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Przywidzu

z dnia 23 kwietnia 2021 r.

w sprawie wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu szkoły
od dnia 26 kwietnia do dnia 02 maja 2021r.

Na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI  z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

Zarządza się, co następuje:

$1

1. W związku z obowiązywaniem zapisów wyżej wymienionego w rozporządzenia wprowadzam z dniem 26.04.2021r zmiany w funkcjonowaniu szkoły.
  2. Organizacja pracy szkoły przedstawia się następująco:

1) w dniach 26.04 - 30.04.2021r - Klasy Ia, Ib i IIb – realizują obowiązek szkolny na terenie placówki, zajęcia w/w klas odbywają się zgodnie z planem zajęć lekcyjnym. Plan zajęć dla każdej klasy znajduje się w dzienniku elektronicznym Librus.

2) w dniach 26.04 - 30.04.2021r - Klasy IIa i IIIb – realizują obowiązek szkolny w formie zdalnej, zajęcia w/w klas odbywają się zgodnie z planem zajęć lekcyjnym. Plan zajęć dla każdej klasy znajduje się w dzienniku elektronicznym Librus. Lekcja trwa 30 minut.

3) klasy IV-VIII- realizują obowiązek szkolny za pomocą metod i technik kształcenia na odległość, zajęcia klas IV– VIII odbywają się zgodnie z planem zajęć lekcyjnym. Plan zajęć dla każdej klasy znajduje się w dzienniku elektronicznym Librus. Lekcja trwa 30 minut.

4) uczniowie klas IV-VIII posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, jak również nie mogący realizować obowiązku szkolnego w formie zdalnej w domu, uczestniczą w zajęciach zdalnych, po wcześniejszej deklaracji rodzica, na terenie szkoły.

5)Uczniowie klas I-VIII realizują obowiązek szkolny w dotychczas przyjętej formie zdalnej za pomocą aplikacji Teams.

6) Realizacja zajęć klas realizujących zajęcia w formie zdalnej, odbywa się zgodnie z dotychczas przyjętym Regulaminem pracy zdalnej z dnia 18.01.2021r

7) zajęcia świetlicowe dla dzieci realizujących zajęcia zdalne odbywają się zgodnie z planem

8)obiady wydawane są zgodnie z harmonogramem dla każdej klasy

9)oddziały przedszkolne pracują zgodnie z dotychczasowym harmonogramem

10)pracownicy niepedagogiczni szkoły pracują zgodnie z harmonogramem

$2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Szkoły Podstawowej

im. Unii Europejskiej w Przywidzu