I miejsce Młodziczek z SAS Zawisza Przywidz oraz uczennic ze Szkoły Podstawowej Im. Unii Europejskiej w Przywidzu, w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej
Arena Przywidz po raz kolejny była dzisiaj obiektem sportowych zmagań, w piłce ręcznej młodziczek z rocznika 2009 i młodsze. W turnieju wzięło udział pięć drużyn z czterech województw.
Zawody otworzyła Dyrektor Szkoły Podstawowej Podstawowej Im. Unii Europejskiej w Przywidzu Pani Magda Dryll.
Nasze zawodniczki spisały się wyśmienicie, odnosząc komplet (czterech) zwycięstw, potwierdzając, że w tej kategorii wiekowej są wiodącą drużyną w kraju.
SAS Zawisza Przywidz zwyciężył kolejno:
UKS Banino 14:13,
AZS Włocławek 13:8,
KS Mustang Siemyśl 21:5,
MKS Truso Elbląg 18:14.

Kolejność końcowa:
I. SAS Zawisza Przywidz
II. UKS Banino
III. MKS Truso Elbląg
IV. AZS WŁOCŁAWEK
V. KS Mustang Siemyśl

Wyróżnienia indywidualne:
Wiktoria Lellek - MVP Turnieju.
Eliza Gańska, Hanna Paczuła i Nikola Trzebiatowska - najlepsze zawodniczki w drużynie
Po ponad sześciu godzinach rywalizacji, podsumowania i dekoracji zawodów dokonała Wicewójt Gminy Przywidz Pani Alina Klejna, wraz z Dyrektorem GOK Panią Anną Zulewską.
Gratulacje Dziewczyny!
Jak zwykle jesteśmy z Was dumni.!

UKS Zawisza Przywidz składa gorące podziękowania, darczyńcom imprezy:
Firmie IZOBUD Materiały Budowlane, fundatorowi strojów sportowych, w których wystąpiły dzisiaj nasze reprezentantki.
Dziękujemy także Bankowi Spółdzielczemu w Pruszczu Gdańskim za ufundowanie pucharów, medali i nagród.
Dziękuję również Piekarni Cukierni Liniewo, za przekazanie wszystkim uczestniczkom pysznych wypieków.
Podziękowania należą się także Panu Jackowi Matanowi, który czuwał nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestniczek podczas dzisiejszej rywalizacji.
Dziękujemy także za przygotowanie pysznego obiadu dla wszystkich drużyn, Firmie Tim Catering Marianna Kozimor.